خدمات ما

خدمات ما

شما می توانید با اطمینان کامل تمامی امور اداری حقوقی دانشگاهی و …خود را با تیم مجرب و با تجربه ما بسپارید شما از طریق رادفر پیشگان می توانید بخش بزرگی از هزینه های مربوط به سفرهای کاری خود را کاهش دهید

درباره ما

شرکت بین المللی رادفر پیشگان خوشنام جهت پیشبرد سریع  و مطمئن کلیه امور اداری، دانشگاهی، ثبتی، حقوقی، شخصی، نظام وظیفه، مهاجرت، امور گمرکی به صورت نیابتی برای ایرانیان داخل و خارج از کشور می باشد هر موضوع حقوقی نیازمند شفافیت و پذیرش مسئولیت است و معتقدیم در این مسیر پیشگام هستیم.

امور ثبتی

 مرتبط با اسناد و اجرای آنها در دایره اجرای سند می باشند مثل وقتی که قصد دارید یک سند رسمی ملک تهیه کنید یا اینکه برای اجرای یک سند رسمی به مشکل خورده اید و می خواهید از طریق قانونی اقدام کنید

خدمات ثبتی

دعاوی ثبتی دعاوی هستند که مرتبط با اسناد و اجرای آنها در دایره اجرای سند می باشند مثل وقتی که قصد دارید یک سند رسمی ملک تهیه کنید یا اینکه برای اجرای یک سند رسمی به مشکل خورده اید و می خواهید از طریق قانونی اقدام کنید یا دعاوی مربوط به اعتراض به ثبت یک ملک یا سند و دعاوی از این دست  را پیگیری کنید. حتی از عنوان دعاوی ثبتی هم می توان متوجه ناآشنایی و غیرملموس بودن این دسته از دعاوی شد. دعاوی ثبتی بدون تردید یکی از چالش برانگیزترین انواع دعاوی است که قطعا وقتی به آن برخورد کنید خودتان ترجیح خواهید داد به وکیل ثبتی مراجعه کنید. اعطای وکالت در امور ثبتی باعث می شود تا یک وکیل ثبتی متخصص اقدامات حقوقی لازم را به جای شما انجام دهد. این کار مزیت های زیادی برای موکل خواهد داشت زیرا در پیچیدگی و سختی قوانین ثبتی هیچ گونه شکی وجود ندارد علاوه بر این قوانین مختلف در این زمینه و وجود آرای وحدت رویه مختلف و متنوع و تصویب قوانین و آیین نامه های جدید یکی از علت های اصلی نیاز به اعطای وکالت در امور ثبتی است. وکیل امور ثبتی سالها تخصص و مطالعه خود را به امور ثبتی معطوف کرده است تا تجربه و دانش کافی را در این زمینه به دست آورده و باآن به مراجعین خود کمک کند به همین دلیل اگرچه تمام وکلای دادگستری می توانند به دعاوی ثبتی رسیدگی کنند اما دادن وکالت در امور ثبتی به یک وکیل متخصص ثبتی باعث پیگیری حرفه ای تر پرونده شما خواهد شد.

برخی از مصادیق وکالت در امور ثبتی

شاید وقتی صحبت از دعاوی ثبتی می شود گمان کنید که تنها باید برای تنظیم سند به اداره ثبت یا دوایر ثبتی مراجعه کنید اما همین بسیاری از موضوعات مرتبط با اسناد قابل طرح به عنوان دعوای ثبتی هستند. در ادامه به برخی از مصادیق وکالت در امور ثبتی اشاره می شود:

ثبت شرکت‌ها، ثبت برند و علائم تجاری، ارائه دادخواست و تشکیل پرونده و سایر امور مربوط به ثبت

الزام به تنظیم سند خودرو

الزام به تنظیم سند

توقیف مال برای مهریه

چک برگشتی

علاوه بر این موضوعاتی مثل درخواست ثبت ملک، اعتراض به ثبت ملک، اعتراض به اسناد رسمی تنظیم شده، درخواست تفکیک ملک و همچنین دعاوی مربوط به ثبت اختراعات و اصلاحات اسناد رسمی مثل شناسنامه هم در حوزه مصادیق وکالت در امور ثبتی قرار دارد.

هم چنین می توانید برای توقیف اموال در شرایط قانونی به اداره ثبت صالح برای رسیدگی مراجعه کنید.

امور اداری

وکالت کاری به عنوان یکی از انواع وکالت شناخته می‌شود. در این نوع وکالت، موکل برای انجام برخی امور اداری و کاری به شخص دیگری وکالت می‌دهد. البته هیچگونه حق انتقال اموال در کار نیست. در قانون مدنی وکالت دادن یکی از رایج‌ترین کاربردها را دارد. واژه وکالت به معنی نماینده یا نایب قرار دادن شخص دیگری به موجب یک قرارداد است. شخص تعیین شده یا همان وکیل باید به نمایندگی از موکل امور حقوقی و قضایی، اداری، کاری و نمونه‌های دیگر را انجام دهد.انواع مختلفی از وکالت وجود دارد که وکالت کاری یکی از آنهاست. وکالت کاری با قواعد و  تشریفات مخصوص خود منعقد می‌شود. مثل هر قرارداد دیگری، در وکالت کاری هم هر و طرف باید رضایت داشته باشند و فقط با اراده و خاص یکی از آنها چنین وکالتی ممکن نیست. هنگام انعقاد وکالت کاری حتماً باید اختیارات وکیل صراحتاً بیان شود تا در صورت بروز هرگونه اختلاف بتوان به قرارداد مراجعه کرد. مثلاً ذکر شود که وکالت شامل فروش و هرگونه انتقال مال نیست یا فقط برای انجام امور اداری است.

وکالت کاری چیست؟

وکالت کاری، وکالتی است که معمولاً برای انجام کارهای اداری به شخص دیگری داده می‌شود. این وکالت ارتباطی با اقدامات حوزه دادگستری و قضایی ندارد. شما می‌توانید این وکالت را به هر کسی بدهید. وکالت در شرایطی واگذار می‌شود که برای مثال شخص خودش فرصت انجام آن کار را ندارد. بر اساس آن کار اگر از نوع حقوقی باشد، وکالت در دسته حقوقی قرار می‌گیرد و اگر کار اداری و غیرحقوقی باشد، وکالت کاری منعقد می‌شود. در تنظیم وکالت نامه کاری دو نفر حضور خواهند داشت. بر اساس انعقاد این وکالت نامه، وکیل موظف است کارهای اداری و کارهایی که خارج از محدوده حقوقی‌اند را انجام دهد. شاید حالا که اسم وکیل به میان آمد تصور کنید این فرد حتماً باید وکیل دادگستری باشد یا پروانه وکالت داشته باشد. اما در واقع چنین نیست. وکالت کاری از آنجا که خارج از حوزه حقوقی است می‌تواند به هر کسی داده شود. در این نوع وکالت نامه‌ها، وکیل اجازه انتقلال یا فروش اموال موکل خود را ندارد و فقط باید طبق وکالت نامه عمل کند. در هر حال وکالت کاری هم مانند هر وکالت دیگری، نوعی عقد قرارداد است. در این قرارداد وظیفی بر عده شخص دوم گذاشته می‌شود اما تفاوتش این است که مانند اسناد رسمی نیاز به حضور شاهد و غیره ندارد و فقط بین دو طرف امضا خواهد شد.

انواع وکالت کاری

انواع وکالت کاری با توجه به نحوه تنظیم آن وجود دارد. در دنیای امروز مردم معمولاً برای انجام امور حقوقی و اداری از وکالت نامه‌های مختلف استفاده می‌کنند. وکالت کاری را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد:

  1. وکالت دادگستری: به موجب عقد وکالت دادگستری یا قضایی، امور حقوقی به یک وکیل پایه یک دادگستری که پروانه وکالت دارد، واگذار می‌شود. این نوع وکالت حساسیت بیشتری نسبت به وکالت کاری دارد. قبلاً هر کسی می‌توانست از جانب موکل انجام امور حقوقی را برعهده بگیرد. اما در حال حاضر وکالت حقوقی فقط در دادگستری و توسط وکیل پایه یک قابل اجراست. از جمله وارد این وکالت می‌توان به پرونده‌های طلاق، مهریه و مطالبه طلب اشاره کرد.
  2. وکالت کاری: در این نوع وکالت نیاز به فرد دارای مجوز خاصی نیست و مثلاً شما برای تعویض پلاک ماشین خود به خریدار وکالت می‌دهید که امور اداری را از جانب شما انجام دهد. در وکالت کاری تمام وظایف کاملاً شرح داده شده و فعالیت وکیل باید در همین محدوده باشد.

امور اداری

در این نوع وکالت، موکل برای انجام برخی امور اداری و کاری به شخص دیگری وکالت می‌دهد. البته هیچگونه حق انتقال اموال در کار نیست.

امور حقوقی

وکالت در امور حقوقی دامنه بسیار وسیع تر از آن چیزی که می دانید دارد. موضوعاتی که شامل دعاوی حقوقی می شود را می توان از مسائل مربوط به قراردادها و معاملات گرفت تا موضوعاتی درباره ارث و وصیت و .. .

امور حقوقی

وقتی صحبت از امور حقوقی می شود شاید دقیقا ندانیم که امور حقوقی یعنی چه و اگر می خواهیم وکالت در امور حقوقی بدهیم ندانیم که در چه در مواردی به وکیل حقوقی نمایندگی می دهیم. وکالت در امور حقوقی دامنه بسیار وسیع تر از آن چیزی که می دانید دارد. موضوعاتی که شامل دعاوی حقوقی می شود را می توان از مسائل مربوط به قراردادها و معاملات گرفت تا موضوعاتی درباره ارث و وصیت و .. .

به همین دلیل شما وقتی قصد دارید که به یک وکیل برای انجام امور خود وکالت دهید باید بدانید که موضوعی که می خواهید انجام آن را به وکیل بسپارید چیست و در کدام حوزه حقوقی قرار دارد. اگرچه تمام وکلا می توانند به تمامی دعاوی رسیدگی کنند اما برخی از وکلا به طور تخصصی فعالیت خود را محدود به حوزه ویژه ای می کنند و توانایی خود را در آن حوزه به خصوص بالا می برند مثلا وکالت در امور کیفری یا  وکالت در امور ملکی یا وکالت در امور خانواده یا موردی که در این مقاله بررسی می شود یعنی وکالت در امور حقوقی

وکالت در پرونده های حقوقی

در پرونده های حقوقی، قاضی از ابتدا در پرونده ورود پیدا نموده و پرونده با انشاء رأی توسط وی خاتمه پیدا می کند. سیر پرونده در دعاوی حقوقی، کوتاه تر و کم زحمت تر است. بیشتر وکلا ترجیح می دهند در این زمینه به فعالیت بپردازند و از ورود به پرونده های کیفری اجتناب نمایند. در دعاوی حقوقی، عموماً اختلافی که میان دو یا چند نفر ایجاد و جنبه خصوصی دارد، عامل طرح شکایت و تشکیل پرونده است. در پرونده های حقوقی با مجازات مواجه نیستیم و در صورت ایفای تعهدات خوانده در قبال خواهان پرونده بسته می شود.

وکالت در پرونده های کیفری

دعاوی کیفری عموماً علاوه بر جنبه های خصوصی، به دلیل آثار و نتایج وارده بر جامعه، جنبه عمومی هم می یابد. در غالب موارد، دادستان در جرایم کیفری به عنوان مدعی العموم یا حافظ منافع جامعه وارد عمل می شود. به هنگام صدور آراء علاوه بر جنبه خصوصی، به جنبه عمومی پرونده نیز رسیدگی می شود. در پرونده های کیفری عمدتاً با مجازات هایی نظیر اعدام، قطع عضو، شلاق و…. مواجه هستیم. در اینگونه پرونده ها، رفتارهای مجرمانه به قصد و نیت ایراد صدمه و آسیب بر دیگران اتفاق می افتد. برای همه رفتارهای مجرمانه در قانون مجازات اسلامی مجازات هایی در نظر گرفته شده است. جرایمی نظیر: قتل، اسرقت مسلحانه، راهزنی، قاچاق مواد مخدر از مهم ترین جرایم در دعاوی کیفری هستند. هریک از جرایم در دعاوی کیفری از ویژگی های خاصی برخوردار است. در رسیدگی ها از جنبه نحوه ارتکاب و  تعیین مجازات برای مرتکب، می باید به این ویژگی ها توجه شو

شما می توانید با اطمینان کامل تمامی امور اداری حقوقی دانشگاهی و …خود را با تیم مجرب و با تجربه ما بسپارید

شما از طریق رادفر پیشگان می توانید بخش بزرگی از هزینه های مربوط به سفرهای کاری خود را کاهش دهید

امور مهاجرت

وکیل مهاجرت به شخصی گفته می شود که با عقد قرارداد با اشخاص ، برخی از امور و یا تمامی اقداماتی که برای مهاجرت کردن به سایر کشورها لازم است را به وکالت از آنها انجام دهد

امور مهاجرت

وکیل مهاجرت به شخصی گفته می شود که با عقد قرارداد با اشخاص ، برخی از امور و یا تمامی اقداماتی که برای مهاجرت کردن به سایر کشورها لازم است را به وکالت از آنها انجام دهد . وظایق وکیل مهاجرتی پس از انتخاب ، آن است که کلیه اقدامات لازم طبق قرارداد را انجام دهد و خارج از هزینه های وکیل اضطراری که در قرارداد تعیین شده مبلغ اضافه تری مطالبه نکند

 وکلایی که طبق روال قانونی پروانه وکالت دریافت می کنند ، می توانند در تمامی دعاوی حقوقی شرکت کرده و  وکالت کنند ؛ با این وجود برخی از وکلا اختصاصا به دعاوی خاصی می پردازند و در آن خبره می شوند ؛ مانند دعاوی مربوط به روابط خانوادگی ، دعاوی کیفری ، دعاوی ملکی و مواردی از این قبیل .در کنار موارد ذکر شده ، مهاجرت به سایر کشورها از طریق سرمایه گذاری ، اشتغال و یا تحصیل موضوعی است که جنبه های حقوقی مهمی را داراست و در واقع کسی که می خواهد به کشورهای دیگر مهاجرت کند باید شرایط مربوط به مهاجرت آن کشور را به خوبی بشناسد و طبق روال قانونی اقدام به اخذ پذیرش و سپس مهاجرت قانونی نماید ووکیل مهاجرتی کسی است  که از این موضوعات به خوبی مطلع است . به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که هر یک از کشورهای دنیا قواعد حقوق داخلی مخصوص به خود را دارند و به خصوص در زمینه پذیرش اتباع از کشورهای دیگر حساسیت های ویژه ای دارند و مسافرت به کشورهای آنها و یا مهاجرت کردن به آنها قوانین خاصی دارد که این قوانین ، در قالب رشته ای تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی مورد توجه قرار می گیرند .به همین دلیل اگر شخصی قصد داشته باشد به دیگر کشورها سفر کرده و یا به آنجا مهاجرت نماید ، باید با قواعد و مقررات ناظر بر اتباع خارجی در آن کشور آشنا باشد و مثلا بداند که آن کشور در چه شرایطی به اتباع سایر کشورها اقامت یا تابعیت می دهد . به عنوان نمونه ، شرایط اخذ تابعیت کشور ایران سکونت 5 سال متوالی یا متناوب در ایران است .هر چند خود اشخاص هم می توانند بدون داشتن  وکیل ، امور مربوط به مهاجرت را انجام بدهند ، با این حال گرفتن یک وکیل مهاجرت خوب که به ویژه با قواعد حقوقی کشور مقصد آشناییجر  مها داشته باشد ، نقش بسزایی در تضمین مهاجرت داشته و می تواند به فردی که قصد مهاجرت  دارد کمک ویژه ای نماید .در صورتی که شخصی قصد مهاجرت  تحصیلی ، کاری یا سرمایه گذاری به کشور دیگری را داشته باشد ، با استفاده از خدمات وکیل مهاجرت  ، می تواند کلیه اقدامات و پروسه های مربوط به مهاجرت  بر اینها ممکن است که شخص بخواهد به صورت شخصی اقدامات مربوط به مهاجرت را انجام بدهد و صرفا از مشاوره ها وکیل مهاجرت  استفاده کند . در این صورت ، انجام اقدامات لازم به عهده خود فرد است و صرفا برای دریافت راهنمایی در خصوص روش های مهاجرت یا جلوگیری از ایجاد مشکل در فرایند اخذ پذیرش ، می توان از مشاوره های وکیل مهاجرت استفاده کرد .

امور دانشگاهی

تحصیل در خارج از کشور در عین جذابیت می‌تواند دردسرهای مختلفی را برای متقاضیان ایجاد کند. گاهی برای رفع موانع و مشکلات موجود دانشجو نیاز به حضور در کشور دارد. اما در حال حاضر انجام کلیه امور دانشگاهی در ایران از طریق وکالت دادن به یک فرد آشنا با قوانین و معتمد امکان پذیر است.

انجام امور دانشگاهی خارج از کشور:

زمانی که به عنوان یک دانشجوی ایرانی قصد مهاجرت تحصیلی دارید، باید اسناد و مدارک بسیاری را آماده کنید و از طریق کنسولگری کشور مقصد برای دانشگاه مورد نیاز خود اقدام کنید. اما ممکن است تمام نیاز شما به انجام امور دانشگاهی در ایران به زمانی ختم نشود که در کشور ساکن هستید. گاهی بعد از مهاجرت هم نیاز به انجام برخی امور دارید که البته به دلیل عدم حضور شما در کشور این کار میسر نخواهد بود. خوشبختانه می‌توانید تمام امور دانشگاهی در ایران اعم از تبدیل اسناد و مدارک یا امور مالی را از طریق وکالتنامه به یک وکیل حقوقی بسپارید. در کشور ما برای انتقال پول یا اسناد فرآیندهای خاصی مانند سایر نقاط دنیا وجود دارد که باید از انجام آن‌ها مطلع باشید. در چنین شرایطی نه گرفتار افراد سودجو و کلاهبردار خواهید شد و نه فرصت زمانی مورد نیاز را از دست می‌دهید.

دادن وکالتنامه انجام امور دانشجویی در داخل

بهترین زمان برای ایجاد وکالتنامه زمانی خواهد بود که شما در کشور حضور دارید. در این صورت می‌توانید با انتخاب یک وکیل معتبر و حضور در دفتر اسناد رسمی وکالت خود در  مورد امور دانشجویی را به صورت رسمی ثبت کنید. خوشبختانه این امکان برای شما وجود دارد که حدود اختیارات وکیل خود را تعیین کنید. پس از این بابت نگرانی نداشته باشید. برای مثال اگر تنها می‌توانید مبلغ خاصی از حساب خود را به خارج منتقل کنید، می‌توانید برای برداشت از حساب و واریز ارزی آن به یک شخص وکالت دهید و این وکالت را حول مفاد مد نظر خود به وی اعطا کنید. بدین ترتیب امکان سوء استفاده از وکالت شما به صفر خواهد رسید و با خیال راحت می‌توانید امور دانشگاهی در ایران را از راه دور مدیریت کنید.

دادن وکالت انجام امور دانشجویی در خارج

بسیاری از افرادی که قصد انجام امور دانشگاهی در ایران را دارند، ممکن است به هر دلیلی مثل سختی رفت و آمد یا حضور سر کلاس‌های درس نتوانند به کشور برگردند. در چنین شرایطی تنظیم وکالتنامه از خارج از کشور برای آن‌ها گزینه مناسبی خواهد بود. شخصی که شما در خارج از کشور انتخاب می‌کنید، به عنوان نماینده قانونی شما در انجام امور دانشگاهی در ایران خواهد بود. پس حتماً باید در مورد سندی که قرار است به عنوان وکالتنامه امضا کنید، اطلاعات کافی داشته باشید. البته مشاوره گرفتن از وکلای حقوقی باتجربه مانند کارشناسان مؤسسه حقوقی دادسو می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. در نهایت تنها کاری که باید انجام دهید، تنظیم وکالتنامه از طریق سامانه میخک است. البته فراموش نکنید وکالتنامه ای که تنظیم می‌کنید (در ادامه به شرح مراحل آن می‌پردازیم) در نهایت باید به تأیید وزارت امور خارج در کشور هم برسد تا کارایی لازم را داشته باشد. برای انجام این کار کافی است وکالتنامه خود را از طریق پست برای اداره مورد نظر در کشور ارسال کنید. گاهی نیز می‌توانید از طریق کسانی که قرار است به ایران برگردند، این کار را انجام دهید. در نهایت متن وکالتنامه شما توسط این سازمان بررسی و به تأیید نهایی خواهد رسید.

امور دانشگاهی

در حال حاضر انجام کلیه امور دانشگاهی در ایران از طریق وکالت دادن به یک فرد آشنا با قوانین و معتمد امکان پذیر است.

امور گمرکی

وکالت نامه درامور گمرکی باعث انجام کلیه عملیات ترخیص کالا از جانب وکیل می شود. و دگیر احتیاجی به حضور موکل نیست

امور گمرکی

وکالت در امور گمرکی به چه صورت است؟

وکالت نامه درامور گمرکی باعث انجام کلیه عملیات ترخیص کالا از جانب وکیل می شود. و دگیر احتیاجی به حضور موکل نیست. از وظایف وکیل امور گمرکی به شرح زیر است:

ترخیص و تحویل کالا

انجام تشریفات گمرکی

پرداخت حقوق و عوارض گمرک

امضای اوراق و اسناد و دفاتر و اظهارنامه ها

تنظیم لیست های مربوطه و تحویل و دادن رسید کالا

دفاع از حقوق موکل در خصوص اختلافات گمرکی

شرکت در کمسیون های حل اختلاف گمرکی

بهترین وکیل امر گمرکی در کرج علاوه بر بالا بردن سرعت کسب و کار شما باعث صرفه جویی در مان نیست. چراکه با امضای وکالت نامه گمرکی می توانید تمام امور گمرکی را به وکیل بسپارید. از همه مهم تر پیگیری مشکلات حقوقی و احتمالی بعد از آن نیز با حضور یک وکیل باسابقه به راحتی قابل حل است. وکیل پایه یک دادگستری با انجام مشاوره های حقوقی لازم در حوزه گمرکی به شما در تمام مراحل ترخیص کالا از گمرک کمک می کند.

دعاوی گمرکی شامل چه مواردی می شود؟

از آنجایی که گمرک یک سازمان دولتی است، قواینی بر آن در موارد عوارض وردی و صدوری،‌ ترانزیت و واردات و صادرات کالا حاکم است که دم رعایت آن باعث برو مشکلات جدی برای شما می شود. به این منظور کمسیون رسیدگی به امور گمرکی موجود دارد که موارد زیر را بررسی می کند:

تشخیص تعرفه

رسیدگی به اختلافات گمرکی

قاچاق کالا

قاچاق ارز

جریمه ها

تقلب

رژیم های گمرکی

نگهداری بار در انبار گمرک

حقوق گمرک در معاهدات بین المللی

توجه داشته باشید رای اگر توسط کمینه رسیدگی به اختلافات گمرکی صدر شود لازم الاجراست. بنابراین باید برای انجام امور گمرکی خود به فکر کسی باشید که را این زمینه مهارت لازم را داراست. وکیل من به شما بهترین وکیل گمرک در کرج را معرفی می کند.